Ogłoszenia w serwisie Karwia.pl

Przypominamy o opłacie rocznej w wysokości 50 PLN/kategorię za reklamę noclegów, pokoi, apartamentów, domów wczasowych, domków letniskowych, pensjonatów, willi, ośrodków wypoczynkowych i pól namiotowych na utrzymanie naszego serwisu . Prosimy o dokonanie opłaty w terminie do 30 czerwca aktualnego roku.

Opłata dotyczy okresu roku kalendarzowego.
Wpłaty za nowe ogłoszenia dokonane do 31 lipca są zaliczane jako opłata za dany rok kalendarzowy, a od 1 sierpnia, jako opłata za okres do końca następnego roku kalendarzowego.
Brak opłaty do 30 czerwca za bieżący rok kalenarzowy spowoduje ograniczenia w prezentacji obiektu.

Indywidualne konto użytkownika, które pozwala na samodzielną edycję swojego ogłoszenia, a także bieżące podawawanie aktualnych i przyszłych wolnych terminów oferowanych noclegów. Podane wolne terminy są jednocześnie widoczne w ogólnej bazie wolnych terminów serwisu karwia.pl. Tworzy to aktualną miejscową informację turystyczną dla odwiedzających nas turystów.

Po dokonaniu opłaty login i hasło do konta można otrzymać na podane w serwisie:  adres poczty elektronicznej (email) lub telefon komórkowy (sms). Jest też możliwość bezpośredniego odbioru danych pod adresem ul. Złota 22.

W naszym serwisie umieszczamy obiekty znajdujące się na terenie Karwi. Sposób dokonania nowego wpisu jest następujący. Po dokonaniu opłaty prosimy o przekazanie za pomocą poczty elektronicznej podstawowych danych obiektu (nazwa, adres, nr telefonu kontaktowego, adres e-mail). Zostanie utworzone konto użytkownika, a na podany email zostaną wysłane dane potrzebne do logowania w celu edycji wpisu. Pierwszy wpis może być dokonany przez nas po przesłaniu opisu i zdjęć.

Wszelkie pytania dotyczące serwisu karwia.pl oraz wyminę informacji na temat wpisów użytkowników prosimy kierować na adres admin#karwia.pl  (znak # zamień na @)

Wpłaty dokonujemy na ul. Złotej 12.