Ogłoszenia w serwisie Karwia.pl

Przypominamy o opłacie rocznej w wysokości 50 PLN/kategorię za reklamę noclegów, pokoi, apartamentów, domów wczasowych, domków letniskowych, pensjonatów, willi, ośrodków wypoczynkowych i pól namiotowych na utrzymanie naszego serwisu . Prosimy o dokonanie opłaty za rok 2019 w terminie do 30.06.2019.

Opłata dotyczy okresu roku kalendarzowego.
Wpłaty za nowe ogłoszenia dokonane do 31 lipca są zaliczane jako opłata za dany rok kalendarzowy, a od 1 sierpnia, jako opłata za okres do końca następnego roku kalendarzowego.
Brak opłaty do 30 czerwca za bieżący rok kalenarzowy spowoduje ograniczenia w prezentacji obiektu.

Indywidualne konto użytkownika, które pozwala na samodzielną edycję swojego ogłoszenia, a także bieżące podawawanie aktualnych i przyszłych wolnych terminów oferowanych noclegów. Podane wolne terminy są jednocześnie widoczne w ogólnej bazie wolnych terminów serwisu karwia.pl. Tworzy to aktualną miejscową informację turystyczną dla odwiedzających nas turystów.

Po dokonaniu opłaty login i hasło do konta można otrzymać na podane w serwisie:  adres poczty elektronicznej (email) lub telefon komórkowy (sms). Jest też możliwość bezpośredniego odbioru danych pod adresem ul. Złota 22.

W naszym serwisie umieszczamy obiekty znajdujące się na terenie Karwi. Sposób dokonania nowego wpisu jest następujący. Po dokonaniu opłaty przekazujemy za pomocą poczty elektronicznej podstawowe dane obiektu (nazwa, adres, nr telefonu kontaktowego, adres e-mail). Zostanie utworzone konto użytkownika, a na podany email zostaną wysłane dane potrzebne do logowania w celu edycji wpisu. Pierwszy wpis może być dokonany przez nas po przesłaniu opisu i zdjęć.

Wszelkie pytania dotyczące serwisu karwia.pl oraz wyminę informacji na temat wpisów użytkowników prosimy kierować na adres admin#karwia.pl  (znak # zamień na @)

Wpłaty dokonujemy na ul. Złotej 12.