Ogłoszenia w serwisie Karwia.pl

Przypominamy o opłacie rocznej za utrzymanie ogłoszenia w naszym serwisie w wysokości 50 PLN (uchwała Rady Sołeckej). Warunkiem utrzymana ogłoszenia jest uregulowanie zaległych należności za lata ubiegłe. Prosimy o dokonanie opłaty za rok 2018 w terminie do 31.03.2018.

Nowością w serwisie jest indywidualne konto użytkownika, które pozwala na samodzielną edycję swojego ogłoszenia, a także bieżące podawawanie aktualnych i przyszłych wolnych terminów oferowanych noclegów. Podane wolne terminy są jednocześnie widoczne w ogólnej bazie wolnych terminów serwisu karwia.pl. Tworzy to aktualną miejscową informację turystyczną dla odwiedzających nas turystów.

Po dokonaniu opłaty login i hasło do konta można otrzymać na podane w serwisie:  adres poczty elektronicznej (email) lub telefon komórkowy (sms). Jest też możliwość bezpośredniego odbioru danych pod adresem ul. Złota 22.

W naszym serwisie umieszczamy obiekty znajdujące się na terenie Karwi. Sposób dokonania nowego wpisu jest następujący. Po dokonaniu opłaty przekazujemy za pomocą formularza kontaktowego podstawowe dane obiektu (nazwa, adres, nr telefonu kontaktowego, adres e-mail). Zostanie utworzone konto użytkownika, a na podany email zostaną wysłane dane potrzebne do logowania w celu edycji wpisu. Pierwszy wpis może być dokonany przez nas po przesłaniu opisu i zdjęć.

Wszelkie pytania dotyczące serwisu karwia.pl można kierować za pomocą formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT.

Wpłaty dokonujemy na ul. Złotej 12.

Pogoda

w Karwi

Temperatura:

1 °C

Ciśnienie:

1030hPa

Wiatr:

35km/h