Pensjonat PASJA

WYPOCZYWAJ Z PASJĄ!

Chcesz wypocząć, cenisz bezpieczeństwo, wygodę i masz małe dzieci? Zapraszamy do nas! Dom Wczasowy PASJA otwarty jest dla rodzin z dziećmi w każdym wieku. Realizujemy BONY TURYSTYCZNE. 

Rodzaj obiektu

Pensjonaty

 

Odległość od morza

200 m

 

Ulica i numer domu

Wałowa 12

 

Telefon

500 672 500

 

Tel. komórkowy

500 672 500

 

Cena od - Cena do

40 zł - 110 zł

 

Ades e-mail

pasja@pasja.eu

 

Adres strony www

http://pasja.eu/

 

NIP

958-127-02-42

 

Opis:

PASJA to malowniczo położone w cichym zakątku Karwi pokoje gościnne i apartamenty. Od zejścia do szerokiej, piaszczystej plaży przy rzeczce Karwiance dzieli nas zaledwie 200 metrów! Oferujemy przestronne, znakomicie wyposażone pokoje i studia z łazienkami, lodówkami, balkonami i telewizorami. Gwarantujemy wygodne łóżka, pachnącą pościel, świetnie przygotowane kuchenne aneksy i jadalnie. Zapewniamy miejsce na beztroską zabawę, place zabaw i pełne zabawek bawialnie idealne na niepogodę, a także kompleksowe wyposażenie niezbędne rodzicom maluszków. Dom wczasowy PASJA jest monitorowany, podwórko ogrodzone, a samochody gości bezpiecznie zaparkowane. 
 
Wakacje z dziećmi? Są Pasjonujące! Sami mamy dzieci i bardzo je lubimy. Od zawsze robiliśmy wszystko, by nasze domy wczasowe nad morzem były przyjazne całym rodzinom i osiągnęliśmy ten cel. Wypoczywanie u nas z maluchami jest przyjemne, radosne i bezpieczne. 
 
Pokoje i części wspólne obiektu są codziennie dezynfekowane i ozonowane.